Služby

Náš pracovní postup

01.

Seznámení se s projektem

Každý projekt hodnotíme individuálně. U stávajících objektů naši odborníci zhodnotí stav osobně a pořídí potřebnou dokumentaci. První konzultaci u nás zákazník dostává zdarma.

02.

Navrhnutí řešení

Společně se zákazníkem pracujeme na nejlepším možném řešení, které vyhoví všem požadavkům s ohledem na ekologii a udržitelnost. Navrhujeme funkční, i když často velmi neotřelá řešení.

03.

Úspěšná realizace

Na realizaci projektu dohlíží naši technologové a/nebo námi certifikovaná stavební firma. Dbáme na dodržení časového harmonogramu, protože víme, jak je to pro naše zákazníky důležité.

04.

Předání hotového projektu zákazníkovi

Hotový projekt je předán zákazníkovi. Za naše realizace ručíme a poskytujeme záruku až 10ti letou záruku v závislosti na použitých materiálech.

Nejmodernější ekologické technologie

V rámci našich technologických řešení a projektů dlouhodobě využíváme systémové řešení termoizolačních omítek a termoreflexních nátěrů Climate System.

Stavební materiály Climate System jsou ekologické a vynikají svou kvalitou, jednoduchostí aplikace, životností, barevnou stabilitou a odolností proti chemikáliím. Nátěry a omítky Climate System díky vysoké paropropustnosti vytvářejí ideální povrchovou membránu pro moderní a ekologickou ochranu staveb.

Naše specializace

Fasády

Poskytujeme poradenství a technologická řešení ekologického zateplení a revitalizace plášťů budov.

Rekonstrukce budov

Nabízíme poradenství a technologická řešení pro odvlhčení a revitalizaci stávajících budov.

Historické budovy

Zabýváme se technologickými řešeními rekonstrukce historických a památkově chráněných budov.

Inovativní řešení

Baví nás navrhovat nová řešení starých problémů s odolností a vlhkostí v různých prostředích od odbytných budov až po technické celky nebo kolejová vozidla.

Novostavby

Podílíme se na návrzích a optimalizaci snížení energetické náročnosti novostaveb.

Interiéry

Řešíme plísně i odvlhčení zdiva a interiérů, bez ohledu na typ budovy a bez potřeby zásadních stavebních úprav.

Profesionální přístup a kvalitní služby

Ať už potřebujete snížit energetickou náročnost budovy nebo jen hledáte cestu, jak se trvale zbavit plísní – společně nalezneme to správné řešení.