O nás

Lhot-1 copy 2

Náš příběh

Firma TechnologyStar s.r.o. byla založena roku 2010 v Praze za účelem koncentrovat veškerou problematiku a zkušenosti s dlouhodobě udržitelnými technologiemi do technologické firmy jejíž hlavní náplní bude využití moderních technologií a jejich další rozvoj v široké škále uplatnění.

Poskytujeme technologickou a poradenská činnost v oblasti ekologického zateplení budov, revitalizace fasád, odvlhčení zdiva a ekonomické a technické vyhodnocení efektivity provozu budov.

Co nabízíme

Poradenství

Nabízíme více než 30 let zkušeností ve stavebnictví a facility managementu. Poskytujeme poradenství zaměřené na ekologická a zdravá řešení zateplení a revitalizace budov.

Spolupráce na realizaci

Dlouhodobě spolupracujeme s našimi klienty na realizaci jejich projektů výstavby moderních, zdravých a ekologických budov. Naši odborníci se jako technologové účastní realizace novostaveb i revitalizace stávajících objektů.

Technologická řešení

Více než 11 let se na českém trhu zabýváme praktickou aplikací snížení energetické náročnosti budov. Navrhneme technologické řešení na míru vašemu objektu.

Slovo majitele firmy

Založení firmy TechnologyStar s.r.o. bylo jen logickým vyústěním a pokračování konzultační činnosti firmy Lichy Consulting se specializací na technicko-průmyslový komplex.

Na základě vzdělání a bohatých praktických zkušeností z působení napříč kontinenty se snažíme v naší činnosti používat materiály a technologie dlouhodobé udržitelnosti a šetrné k naší planetě.

Hlavním cílem je poskytovat odborné i laické veřejnosti konzultace, odborné studie, materiály a další aktivity, které jsou spojené s trvalou udržitelností a mají zároveň významný dopad na stavební materiály a konstrukční řešení, které ve svém důsledku mohou významně ovlivňovat hospodaření s energiemi a hlavně kvalitativně zvýšit úroveň života.

Jsme otevřeni jakýmkoliv novým podnětům a myšlenkám a to napříč celým technicko-průmyslovým spektrem.”

Ing. Jaromír Lichý, CEO

Ing. Jaromír Lichý

lichy@technologystar.cz

+420 724 256 075

Více než 30 let praxe ve stavebnictví a vize pro budoucnost

Věříme, že všichni lidé si zaslouží žít ve zdravých budovách, které svou energetickou náročností nezatěžují životní prostředí ani peněženky svých majitelů.