Doplňkové produkty ThermoShield

ThermoShield FixPlus

ThermoShield FixPlus je koncentrát penetračního nátěru pro nastavení nasákavosti minerálních podkladů, zpevňuje všechny podklady omítek.

ThermoShield GlossPlus

ThermoShield GlossPlus je bezbarvý, vodou ředitelný nátěr s ultrafialovým blokováním, zlepšuje schopnost čištění nátěrů Thermoshield a zvyšuje mechanickou odolnost.

ThermoShield RustPrimer

ThermoShield RustPrimer je vodou ředitelný antikorozní podklad, používá se jako základní nátěr pro střední ochranu proti korozi na železném a ocelovém povrchu.

ThermoShield ZinkPrimer

ThermoShield ZinkPrimer je vodou ředitelný základní nátěr, je používán jako zprostředkovatel přilnavosti pro neželezné kovy (zinek, ušlechtilá ocel atd.) a také proti korozi.

ThermoShield Stucco

ThermoShield Stucco je strukturální omítka, vhodná pro téměř všechny podklady v exteriéru, ze zvláštního složení a jedinečných vlastností Stucco a Exterieur vyplývá řada oblastí energetického využití jak pro letní, tak i zimní tepelnou ochranu.

ThermoShield ThermoVital

ThermoShield ThermoVital je omyvatelná barva na vnitřní stěny budov podle DIN EN 13300 s „klimatizační“ keramikou pro drobné spotřebitele, díky jedinečnému složení se ve stavební konstrukci dosahují mimořádné tepelné a stavebně fyzikální výkony.

ThermoShield VitalProtect Aktiv

ThermoShield VitalProtect Aktiv deaktivuje plísňové toxiny a alergeny ve stěně stejně jako ve vzduchu, zatím nebyl identifikován žádný mikroorganismus, který by nebyl VitalProtectem zneškodněn, dobrá kompatibilita materiálu chrání stavební konstrukci, je šetrný k životnímu prostředí a naprosto bezpečný pro lidský organismus.

ThermoShield VitalProtect Pro

ThermoShield VitalProtect Pro deaktivuje plísňové toxiny a alergeny ve stěně stejně jako ve vzduchu, zatím nebyl identifikován žádný mikroorganismus, který by nebyl VitalProtectem zneškodněn, dobrá kompatibilita materiálu chrání stavební konstrukci, je šetrný k životnímu prostředí a naprosto bezpečný pro lidský organismus.