Na co musí dbát alergici?

 

Alergie má mnoho příčin. Jednu lze ale s vysokou pravděpodobností vyloučit – že alergie způsobuje i materiál ThermoShield. Na rozdíl od mnoha interiérových disperzních barev neobsahuje ThermoShield žádné málo těkavé organické sloučeniny, jako jsou změkčovadla nebo rozpouštědla. Nátěr neuvolňuje při aplikaci ani po ní žádné zdraví škodlivé látky ani jiné chemické látky, o kterých je známo, že způsobují alergie.

Naopak! Hned 3 efekty zabezpečují, že se mohou alergici bez obav nadechnout:

  1. Díky sklokeramickým dutým mikročásticím se teplota v místnosti rovnoměrně rozprostře po celém povrchu stěn. Lze tak účinně zabránit konvekčnímu proudění a tím i víření domácího prachu.
  2. V místnostech vyrovnává sklokeramický povrch TS rozložení tepla rovnoměrně, takže nedochází k tvorbě studených míst, na nichž by se tvořil kondenzát. Navíc však může pojmout značné množství vlhkosti a rychle ji zase odevzdat.
  3. Při aplikaci produktu na venkovní stěny se díky povrchu sklokeramických mikročástic materiálu ThermoShield zlepšuje schopnost odevzdávat vlhkost směrem ven a dojde k odebrání základní životní podmínky alergizujícím plísním.
Posted in Video ThermoShield.